Dieta|Trening|Suplementacja
od 1zł/dzień
Jaki jest Twój cel?
Czas trwania
Dieta + plan treningowy
Dieta
Plan treningowy
1 Miesiąc
Plan na 1 miesiąc
3 Miesiące
Plan na 3 miesiące
6 Miesięcy
Plan na 6 miesięcy
Jak to działa
Wybierz swój cel oraz plan i czas jego trwania
1
Rejestrujesz sie /zakładasz konto i opłacasz swój pakiet
2
Wypełniasz ankiety a nasi eksperci na jej podstawie przygotowują dla Ciebie plan
3
Zaczynasz swój plan, zapisujesz swoje postępy i realizujesz swój cel
4
Plan żywieniowy
Zmieniaj składniki

Według swojego upodobania

Twoja lista zakupowa

Możesz wydrukowac listę składników potrzebnych do przygotowania posiłku

Dieta to 70% Twojego sukcesu
1
Układana idealnie pod Ciebie! Ustalasz co chcesz jeść, a czego nie lubisz
2
Możesz wymieniać posiłki w swojej diecie, tak aby każde danie było takie jak lubisz
3
Sama określasz stopień trudności w przygotowaniu posiłków oraz to, ile masz czasu na gotowanie
4
Wybierasz czy posiłki mają być bardzo różnorodne, czy proste, szybkie i łatwe
Możesz stosować dietę razem ze swoim partnerem
Dieta dla Dwojga– walka z kilogramami ze zdwojoną siłą!

zgodnie z Waszymi preferencjami jednocześnie z uwzględnieniem podobnych produktów. tak, by całość była nie tylko skuteczna, ale również tania i prosta w przygotowaniu

Plan diety odchudzającej

Zastanawialiście się, dlaczego są osoby, które są wiecznie na diecie, a wciąż nie wyglądają tak, jakby sobie tego życzyły? Albo inne, co pół roku spotykamy je w innym rozmiarze, jakby miały permanentny efekt jojo? Często jest tak, że mimo wysiłku, ćwiczeń, dieta odchudzająca po prostu nie działa lub efekty są tak powolne i mało zadowalające, że porzucamy ją dość szybko. Dzieje się tak z kilku powodów.

Dlaczego moja dieta odchudzająca nie działa?

Po pierwsze, może się okazać, że nadwaga to nie tylko kwestia diety, ale także chorób lub niedoborów w organizmie. Dlatego warto przed odchudzaniem udać się do lekarza, by wyeliminować inne niż brak ruchu i złą dietę przyczyny nadwagi. Zwykle jednak okazuje się, że jesteśmy zdrowi, ale potrzebujemy diety szytej na naszą miarę. Zwykle dieta, którą znaleźliśmy gdzieś w Internecie lub ułożyliśmy sami, jest:

 • niesmaczna i jałowa. W "pogoni" za jak najmniejszą ilością tłuszczu, cukru i kalorii nie dbamy o doskonały smak. Kończy się często tak, że na okrągło jemy to samo, tygodniami nie pozwalamy sobie na odstępstwa, ale w pewnym momencie mamy dość jałowego jedzenia i wtedy najłatwiej "rzucić" się na zakazane dotychczas potrawy i zafundować sobie efekt jojo.
 • zbyt restrykcyjna dieta, niedopasowana pod względem kalorycznym do naszych potrzeb, trybu życia i planu treningowego
 • dieta cud, np..: dieta jednoskładnikowa, dieta z bardzo określonymi produktami itp.
 • złe podejście psychologiczne, nieprawidłowe oczekiwania-zbyt wysokie, w kwestii celów diety i restrykcji.
 • nieodpowiednio rozplanowana, zwykle zbyt mała liczbo posiłków w ciągu dnia.
Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę i wybrać odpowiednią dietę?

Żeby odnieść sukces w odchudzaniu, trzeba przygotować plan diety odchudzającej. Najlepiej nie przygotowywać go samodzielnie, ale zrobić to wraz z profesjonalnym dietetykiem. Idealnie też, jeśli plan diety odchudzającej może zostać wkomponowany idealnie w nasz plan treningowy opracowany przez trenera personalnego. Idealna dieta jest smaczna, odpowiednio kaloryczna (nadmiernie redukcyjne diety osłabiają metabolizm), podzielona na odpowiednią ilość posiłków i zakładająca niewielkie odstępstwa oraz sposoby, jak "odpokutować grzeszki", co pozwoli na wytrwanie, a to właśnie ono jest warunkiem powodzenia.

Jak wygląda Dieta dla Dwojga w praktyce?

Dieta dla Dwojga, a więc dieta dla par to starannie opracowany program żywieniowy. Całość ustalana jest na podstawie indywidualnych odpowiedzi dotyczących każdej osoby. Dieta ta uwzględnia indywidualne predyspozycje, aktualną wagę oraz sylwetkę, możliwości finansowe, dostęp do sklepów spożywczych i wiele, wiele więcej. Jadłospis ustalany jest zgodnie z potrzebami mężczyzny oraz kobiety, aczkolwiek z uwzględnieniem podobnych produktów. Tak, by całość była nie tylko skuteczna, ale również tania.

 1. Wybieracie swój cel oraz plan i czas jego trwania
 2. Rejestrujecie się i opłacacie swoje pakiety.
 3. Wypełniacie ankietę a nasi eksperci na jej podstawie przygotują dla Was plan

  PAMIĘTAJCIE: przy rejestracji zaznaczyć opcję „ Czy chcesz założyć wspólny plan z innym użytkownikiem?" i wpisać email swojej/go partnera/ki z którym chcesz mieć wspólną dietę

 4. Zaczynacie swoją dietę , zapisujecie postępy i realizujecie wspólnie Wasze cele.
GRATIS!

Do każdego pakietu otrzymasz od nas za darmo plan suplementacji, z dokładnym dobraniem produktów, pod Twoje potrzeby!

Indywidualny plan treningowy
Nasi trenerzy wskażą Ci:
Ile razy ćwiczyć w tygodniu
W jakiej kolejności wykonywać ćwiczenia
Ile serii oraz ile powtózeń w sierii powinnaś zrobić
Będziesz znała optymalną przerwę pomiędzy seriami, ćwiczeniami
Będziesz ćwiczyła optymalnymi ciężarami
Poznasz poprawną technikę ćwiczeń i cenne wskazówki
Zamów indywidualny plan treningowy

Bez względu na to, czy myślimy o pozbyciu się tkanki tłuszczowej, czy też o przyroście masy mięśniowej, obecnie jesteśmy świadomi tego, że nie będzie to możliwe bez odpowiedniego treningu. Zdecydowana większość z nas nie wie jednak, jak ćwiczyć bezpiecznie samemu. Ten brak wiedzy sprawia, że albo decydujemy się na wizyty w siłowni, podczas których mamy wrażenie, że nieustannie działamy po omacku, albo nie podejmujemy żadnych działań, które mają na celu przybliżenie nasz do naszych celów. Czas to zmienić.

Zacznij od planu

Nasza oferta obejmuje zarówno dietę, której chce się przestrzegać, jak i plan treningowy dostosowany do indywidualnych potrzeb ćwiczącego, trudno więc nie wyobrazić sobie bardziej kompleksowego podejścia. Co więcej, nie opieramy się na gotowych schematach, choć mogłoby się to wydawać najprostszym rozwiązaniem. Nie dzieje się tak zresztą wcale bez przyczyny. Każda osoba jest nieco inna i różnic tych nie wolno zaniedbywać nawet, jeśli łączą nas podobne cele. Każdy z nas nieco inaczej patrzy na zadania, z jakimi przychodzi mu się zmagać, ma inne preferencje żywieniowe oraz zalecenia prozdrowotne. Rozwiązania dobre dla jednych osób, innym mogą po prostu zaszkodzić. Potrafią jednak być również zniechęcające pozbawiając nas jakże ważnej w walce o nasze cele motywacji. Jeśli więc plan działania ma być skuteczny, nie powinien opierać się na przypadkowych rozwiązaniach.

Dieta i ćwiczenia – działania kompleksowe

Nasza oferta może być uznawana za wyjątkowe także dlatego, że łączy ze sobą dwa aspekty, które często są rozpatrywane w oderwaniu od siebie. Oferujemy nie tylko dietę, która uwzględnia upodobania żywieniowe naszych klientów, ale również plan treningowy idealnie dopasowany do celów, jakie stawiają sobie kolejne osoby. I choć obie usługi można zamawiać indywidualnie, gorąco rekomendujemy ich łączenie. Dzięki dobrej diecie możemy liczyć na lepszą kondycję, a i najlepszy nawet trening nie zdaje się na wiele, jeśli niewłaściwe odżywianie osłabia, a często nawet niweluje jego efekty.

Dodatkowo zyskujesz
Zdrowie
Opieka trenera
i dietetyka
Dobre
samopoczucie
Monotoring
postępów
Pewność, że trenujesz
właściwie
Jasno określony cel
Twój plan treningowy i dietetyczny zawsze pod ręką!
Nielimitowany kontakt z ekspertami
Nasi trenerzy i dietetycy są do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania zakupionego pakietu. Analizujemy Twoje postępy i służymy radą
Nie czekaj, zacznij już dziś!
Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Napisz do nas.
Kontakt